Panele ogrodzeniowe - Piotrków Trybunalski

Panele ogrodzeniowe - realizacja MajmatNasza firma oferuje wysokiej jakości, polskiej produkcji panele ogrodzeniowe w Piotrkowie Trybunalskim. Sprzedajemy, ale także montujemy ogrodzenia, dbamy o profesjonalizm a także jesteśmy sumienni i wykonujemy montaże w szybkim tempie.

Nasze panele ogrodzeniowe są dostępne w wersjach 3D oraz 2D wykonane z drutów o grubości 4mm lub 5mm. Są one zabezpieczone cynkiem ogniowym, który jest uznawany za jedną z najlepszych powłok antykorozyjnych. Dodatkowo oferujemy panele również dodatkowo malowane proszkowo w kolorach z palety RAL: brązowym – RAL 8017, zielonym – RAL 6005, grafitowym – RAL 7016, czarnym – RAL 9005.

Bez wątpienia ten rodzaj ogrodzeń w ciągu kilku ostatnich lat zyskał na popularności. Wynika to przede wszystkim z wielu zalet ogrodzeń panelowych:

  • modułowa konstrukcja
  • duża sztywność ogrodzenia
  • estetyczny, nowoczesny wygląd
  • czas realizacji montażu ogrodzenia
  • odporność na warunki atmosferyczne
  • szeroki wybór wysokości ogrodzenia

Montujmy panele ogrodzeniowe w Piotrkowie i okolicach zarówno dla osób prywatnych jak i dużych czy małych firm. Ogrodzenia te są wykorzystywane zarówno przy grodzeniu działki wkoło, ale także do wydzielania konkretnych obszarów wewnątrz.

Zainteresowanych naszą ofertą na montaż oraz/lub sprzedaż paneli ogrodzeniowych w Piotrkowie Trybunalskim zapraszamy do kontaktu. Nasze numery telefonów: 505-700-777, 798-877-090. Nasz adres e-mail: biuro@majmat.pl .

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

+48 505 700 777

biuro@majmat.pl

Oferta

zadzwoń, zapytaj o szczegóły, napisz wiadomość - dowiesz się więcej!