Siatki ogrodzeniowe - Nowy Dwór Mazowiecki

Siatka ogrodzeniowa - realizacja MajmatFirma Majmat posiada duże doświadczenie w grodzeniu różnego rodzaju posesji – prywatnych, firmowych, publicznych. Z roku na rok grono zadowolonych Klientów powiększa się, także tych z Nowego Dworu Mazowieckiego. W naszym regionie najczęściej wybieranym systemem ogrodzeniowym jest siatka.

Tania, a jednocześnie solidna i sprawdzona forma grodzenia posesji. Nasza firma ma w swojej ofercie siatki ocynkowane oraz ocynkowane i powlekane, o różnej wielkości oczek i wysokości. Na życzenie Klienta możemy też zająć się montażem siatki na gotowej podmurówce zbrojnej. Wybierając nasze usługi mają Państwo gwarancję, że ogrodzenie będzie postawione szybko i solidnie, z zastosowaniem najwyżej jakości materiałów.

Jeżeli mieszkasz w Nowym Dworze Mazowieckim i jesteś zainteresowany współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Więcej informacji o naszej ofercie możesz uzyskać pod numerem telefonu 505-700-777 lub wysyłając wiadomość na biuro@majmat.pl .

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

+48 505 700 777

biuro@majmat.pl

Oferta

zadzwoń, zapytaj o szczegóły, napisz wiadomość - dowiesz się więcej!