Siatki ogrodzeniowe - Pruszków

Siatka ogrodzeniowa - realizacja MajmatJeżeli jesteś mieszkańcem Pruszkowa i szukasz najlepszego sposobu na ogrodzenie swojej posesji, z nami na pewno podejmiesz dobrą decyzję. Nasza firma działa na rynku ogrodzeń od wielu lat i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem z Klientami, którzy potrzebują rady lub nie wiedzą co będzie dla nich najlepsze.

W województwie łódzkim i mazowieckim jednym z najpopularniejszych systemów ogrodzeniowych jest siatka, obecna na rynku od pokoleń. Dobrze postawione ogrodzenie z siatki ogrodzeniowej posłuży długie lata, a przy tym nie kosztuje aż tak dużo. Majmat ma w swojej ofercie siatki w dwóch wersjach:

  • siatka ocynkowana
  • siatka ocynkowana i powlekana

Klient może również wybrać siatkę o różnej wysokości i wielkości oczek, co znacznie ułatwia dopasowanie wyglądu ogrodzenia do jego potrzeb i wyobrażeń. Nasza firma zajmuje się również montażem siatki na gotowej podmurówce zbrojnej.

Wszystkich mieszkańców Pruszkowa zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego 505 700 777 lub mailowego biuro@majmat.pl.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

+48 505 700 777

biuro@majmat.pl

Oferta

zadzwoń, zapytaj o szczegóły, napisz wiadomość - dowiesz się więcej!