Panele ogrodzeniowe - Konstancin Jeziorna

Panele ogrodzeniowe - realizacja MajmatKonstancin Jeziorna to jedna z wielu miejscowości, gdzie nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem paneli ogrodzeniowych. Klienci z tego regionu decydują się na ogrodzenie posesji panelami, ponieważ ten typ grodzenia posesji posiada wiele bezspornych zalet.

Panele ogrodzeniowe są relatywnie tanie, a jednocześnie wyglądają estetycznie i nowocześnie. Montaż nie należy do zbyt skomplikowanych, co z pewnością przyspiesza pracę. Ponadto panele zabezpieczone ocynkiem ogniowym są bardziej odporne na warunki atmosferyczne.

Nasza firma posiada w sprzedaży różne rodzaje paneli, jak i wszystkie niezbędne do montażu akcesoria. Klienci mogą wybrać panele 2D i 3D, o grubości druta 4mm i 5mm, w czterech atrakcyjnych wersjach kolorystycznych (czarny, grafitowy, zielony, brązowy). Wszystkie produkty dostępne w naszej firmie produkowane są w Polsce.

Klientów z Konstancina Jeziornej, którzy byliby zainteresowani kupnem materiałów lub współpracą przy montażu ogrodzenia zapraszamy do kontaktu 505-700-777 lub 798-877-090.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

+48 505 700 777

biuro@majmat.pl

Oferta

zadzwoń, zapytaj o szczegóły, napisz wiadomość - dowiesz się więcej!