Panele ogrodzeniowe - Wieluń

Panele ogrodzeniowe - realizacja MajmatOgrodzenia panelowe to jedno z popularniejszych rozwiązań w Wieluniu, które wybiera coraz więcej osób zastanawiających się pomiędzy siatkami, ogrodzeniami betonowymi a właśnie panelami ogrodzeniowymi. System ten jest dość często wybierany ze względu na nowoczesny oraz estetyczny wygląd, jednak ogrodzenie to ma także inne zalety:

  • modułowa konstrukcja
  • krótki czas montażu
  • duża odporność na warunki atmosferyczne
  • duża sztywność ogrodzenia

Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem wysokiej jakości ogrodzeń panelowych. Oferujemy panele ogrodzeniowe 2D oraz 3D wykonane w Polsce. Grubość drutu to 4mm lub 5mm a wysokość paneli waha się od 1,03m do 2,43m. Są one także zabezpieczone cynkiem ogniowym – najskuteczniejszą ochroną antykorozyjną. Dodatkowo panele mogą być pomalowane proszkowo w 4 kolorach z palety RAL: zielonym, czarnym, grafitowym oraz brązowym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ogrodzeń panelowych w Wieluniu. Przyjmujemy zamówienia oraz odpowiadamy na dodatkowe pytania pod numerami telefonów: 505-700-777, 798-877-090 oraz za pośrednictwem poczty e-mail: biuro@majmat.pl .

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

+48 505 700 777

biuro@majmat.pl

Oferta

zadzwoń, zapytaj o szczegóły, napisz wiadomość - dowiesz się więcej!