Panele ogrodzeniowe - Konstantynów Łódzki

Panele ogrodzeniowe - realizacja MajmatJesteśmy firmą oferującą montaż oraz sprzedaż paneli ogrodzeniowych na terenie Konstantynowa Łódzkiego. Nasze doświadczenie i profesjonalizm jest widoczny w wielu realizacjach w okolicach Konstantynowa.

Panele ogrodzeniowe kierujemy zarówno do odbiorców prywatnych, właścicieli nowych działek czy też osób odświeżających wygląd swojej posesji. Naszymi odbiorcami paneli ogrodzeniowych w Konstantynowie Łódzkim są także firmy oraz instytucje.

Oferujemy panele ogrodzeniowe 2D oraz 3D zabezpieczone cynkiem ogniowym malowane proszkowo w kolorach:

  • grafitowym(RAL 7016)
  • czarnym(RAL 9005)
  • zielonym(RAL 6005)
  • brązowym(RAL 8017)
  • a także sprzedajemy panele bez powłoki lakierniczej, jedynie z zabezpieczeniem antykorozyjnym.

Panele ogrodzeniowe warto wybrać ze względu na kilka ich zalet. Przede wszystkim relatywnie niskie koszta zakupu oraz montażu, a także walory estetyczne. Nie bez znaczenia jest także fakt, ze ogrodzenie to można zamontować niezwykle szybko, co wynika z modułowej budowy tego systemu.

Zapraszamy zainteresowanych z okolic Konstantynowa Łódzkiego do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na panele ogrodzeniowe. Więcej dowiecie się Państwo za pośrednictwem telefonów 505-700-777, 798-877-090 lub poprzez formularz kontaktowy.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

+48 505 700 777

biuro@majmat.pl

Oferta

zadzwoń, zapytaj o szczegóły, napisz wiadomość - dowiesz się więcej!