Panele ogrodzeniowe - Nowy Dwór Mazowiecki

Panele ogrodzeniowe - realizacja MajmatMajmat jest firmą obecną na rynku ogrodzeń od wielu lat i posiada spore doświadczenie w montażu wszelkiego typu ogrodzeń. Klientom z Nowego Dworu Mazowieckiego, którzy szukają alternatywny dla ogrodzenia z siatki polecamy panele ogrodzeniowe, które z pewnością sprawdzą się jako ogrodzenie posesji prywatnej, firmowej lub publicznej.

Estetyczny wygląd, łatwy montaż i niska cena to tylko niektóre z wielu zalet jakie mają panele ogrodzeniowe. Dostępne w naszej firmie zabezpieczone są przed korozją ocynkiem ogniowym, co daje nam dużą odporność na warunki atmosferyczne.

Majmat oferuje panele 2D i 3D, różnej wysokości i grubości druta 4mm i 5mm. Panele mogą ocynkowane lub ocynkowane i pomalowane proszkowo na cztery podstawowe kolory – czarny, zielony, grafitowy i brązowy. Serdecznie zachęcamy też do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą montażu ogrodzeń panelowych.

Mieszkasz w Nowym Dworze Mazowieckim i jesteś zainteresowany naszą ofertą? Zajrzyj koniecznie do galerii naszych realizacji, a w razie dodatkowych pytań skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta biuro@majmat.pl lub przez formularz kontaktowy.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

+48 505 700 777

biuro@majmat.pl

Oferta

zadzwoń, zapytaj o szczegóły, napisz wiadomość - dowiesz się więcej!