Panele ogrodzeniowe - Rawa Mazowiecka

Panele ogrodzeniowe - realizacja MajmatMajmat to firma oferująca w Rawie Mazowieckiej ogrodzenia panelowe polskiej produkcji. Zajmujemy się montażem oraz sprzedażą paneli ogrodzeniowych 2D i 3D o grubości drutu od 4mm do 5mm.

Nasze panele ogrodzeniowe są zabezpieczone najlepszą ochroną antykorozyjną dostępną na rynku – cynkiem ogniowym. Oferujemy również ogrodzenia panelowe dodatkowo malowane proszkowo. Dostępne są następujące kolory:

  • czarnym(RAL 9005)
  • zielonym(RAL 6005)
  • brązowym(RAL 8017)
  • grafitowym(RAL 7016)

Bez wątpienia panele ogrodzeniowe są coraz bardziej popularne. Wynika to oczywiście z zalet jakie wyróżniają je spośród wszystkich systemów ogrodzeniowych. Główną konkurencją paneli są ogrodzenia betonowe oraz siatki. Jednak zalety takie jak odporność na warunki atmosferyczne, sztywność, modułowa konstrukcja, szybki montaż, a przede wszystkim estetyczny oraz nowoczesny wygląd sprawiają, że to właśnie panele ogrodzeniowe są obecnie tak popularne.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z szczegółami oferty paneli ogrodzeniowych w Rawie Mazowieckiej. Poniżej nasze dane kontaktowe:

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego

+48 505 700 777

biuro@majmat.pl

Oferta

zadzwoń, zapytaj o szczegóły, napisz wiadomość - dowiesz się więcej!